Princip

• Club del Vino nabízí pravidelné dodání vín nejlepší kvality doporučených sommeliéry.

• Každý měsíc nebo ob měsíc vám doručíme karton se šesti prémiovými víny od špičkových vinařů z nového světa či Španělska.

• S každou zásilkou Club del Vino obdržíte degustační poznámky, technické informace o víně a doporučení atraktivních kombinací vín s jídlem, abyste se mohli v oblasti vín dále vzdělávat.

• Můžete si vybrat vína jen červená nebo mix červených a bílých vín.

• Jakmile si zvolíte vhodný program, zavážka až k vám domů či do kanceláře je ve vybrané frekvenci automatická, nemusíte se již o nic starat.

• Elegantní karton Club del Vino je dodáván v České republice v rámci členství bez dalších poplatků.

• Na vína je poskytovaná 100% záruka spokojenosti.

• Členství můžete v případě potřeby kdykoliv přerušit či ukončit.

• Více informací ohledně dodacích a platebních podmínkách získáte v sekcích “Nákupní podmínky”.

join_this