Programy CLUB DEL VINO

Program Discovery

Program vhodný pro ty, kteří objevili vášeň pro dobrá vína a přejí si poznávat nové druhy a dozvědět se více o odrůdách, vinařstvích a regionech.

Ochutnáte známá vína jako jsou Merlot, Cabernet Sauvignon, Chardonnay či Sauvignon Blanc ale i méně běžné odrůdy jako jsou z červených Tempranillo, Carmenère, Malbec, Pinot Noir a Shiraz, nebo z bílých Semillon a zcela argentinský, jemně aromatický Torrontés.

Cena:

1.750 Kč /1 zásilka včetně dodání

Předplatné:

3 zásilky:   5.092 Kč – ušetříte 3%
6 zásilek:   9.975 Kč – ušetříte 5%
9 zásilek: 14.648 Kč – ušetříte 7%
12 zásilek: 18.900 Kč – ušetříte 10%

Výběr složení:

a/ 2 bílá vína a 4 červená vína (2 druhy)
b/ 6 červených vín (2 druhy)

Frekvence dodání:

Měsíčně nebo každé dva měsíce.

Členství obsahuje:

6 lahví vína dle vybraného složení.
• Degustační poznámky, technické údaje o víně a doporučené snoubení s jídlem.
• 20% slevu na opakované objednávky vín
• 10% slevu na argentinské hovězí maso a jiné gurmetské pochoutky z www.pampasmarket.cz.
• Pozvánky  na  zajímavé akce, degustace a kurzy.
• Dodání vín v elegantním kartonu Club del Vino v ČR zdarma.
• BONUS: Vína v hodnotě 1.200 Kč jako poděkování za každých 12 po sobě jdoucích zásilek v rámci členství.

objednat Discovery program

Program Premium

Pokud jste již beznadějně propadli kouzlu dobrých vín a chcete se rozmazlovat chutí vynikajících vín nejvyšší kategorie, pocházejících od vinařů ověnčených mnoha úspěchy z celého světa, tento program je určen právě vám.

Cestujte klasickými i nově objevenými regiony po celém světě. Vína jsou zde obvykle produkována butikovými vinařstvími v malých množstvích. Vinaři pěstují oblíbené, osvědčené odrůdy, ale i méně známé, které jsou charakteristické pro daný region.

Cena:

2.500 Kč /1 zásilka včetně dodání

Předplatné:

3 zásilky:   7.275 Kč – ušetříte 3%
6 zásilek:   14.250 Kč – ušetříte 5%
9 zásilek: 20.925 Kč – ušetříte 7%
12 zásilek: 27.000 Kč – ušetříte 10%

Výběr složení:

a/ 2 bílá vína a 4 červená vína (2 druhy)
b/ 6 červených vín (2 druhy)

Frekvence dodání:

Měsíčně nebo každé dva měsíce.

Členství obsahuje:

6 lahví vína dle vybraného složení .
• Degustační poznámky, technické údaje o víně, informace o vinařství a doporučené snoubení  s jídlem.
• 20% slevu na opakované objednávky vín
• Pozvánky  na  zajímavé akce, degustace a kurzy.
• Dodání vín v elegantním kartonu Club del Vino v ČR zdarma.
• BONUS: Vína v hodnotě 1.200 Kč jako poděkování za každých 12 po sobě jdoucích zásilek v rámci členství.

objednat Premium program