To Pay

Číslo objednávky: 89

Vaše objednávka byla odeslána, nyní po kliku na tlačítko „Zaplatit“ budete přesměrováni na platební portál zajišťující bezpečnost platby prostřednictvím technologie 3-D Secure poskytovaný Reiffeisenbank a.s. Platební portál je provozován společností Global Payments Europe. Údaje o platební kartě jsou zadávány přímo bance a obchodník obdrží pouze výsledek transakce. Platba je identifikována dle čísla objednávky.

Systém 3-D Secure pro bezpečné platby po internetu umožňuje přijímání platebních karet asociací VISA a MasterCard, které vydavatelská banka povolí pro bezpečnou platbu po internetu prostřednictvím této technologie. Většinou jde o karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Zda je možné vaši platební kartu použít pro platbu po internetu technologií 3-D Secure, si můžete ověřit u své vydavatelské banky.

Částka k zaplacení: 0 CZK