Speciální akce

NOVINKA – DEGUSTAČNÍ BALÍČKY APETIT
Představujeme Vám novinku: degustační balíčky Apetit Club del Vino s víny ze starého a nového světa, které jsme pro vás vytvořili ve spolupráci s časopisem APETIT. Oproti klasickému předplatnému v rámci programů Discovery a Premium, které obsahují vždy 6 vín, se jedná o jednorázové degustační balíčky se 3 uvedenými víny. Limitovaná nabídka platná od 15.11.2013.

VÁNOČNÍ AKCE – MOLESKIN WINE JOURNAL ZDARMA
Při zakoupení předplatného na 3 a více zásilek CLUB DEL VINO v rámci programu Discovery či Premium, získáte degustační zápisník Moleskin Wine Journal v hodnotě 489 Kč jako DÁREK! Akce platí do 31.12.2013

Sleva 20% na opakované objednávky
Zachutnalo vám některé prezentované víno v zásilce Club del Vino natolik, že byste si rádi do vaší vinotéky zajistili další láhve? 60 dnů po obdržení posledního výběru vín máte jedinečnou příležitost si objednat vaše oblíbená vína s 20% slevou.

Členství v Club del Vino jako dárek
Hledáte neobvyklý dárek pro vaše spolupracovníky, klienty nebo přátele? Objednejte pro ně členství v Club del Vino na několik měsíců anebo jim zašlete samostatnou měsíční zásilku šesti vín jako dárek s osobním věnováním. Elegantní karton Club del Vino s výbornými víny zaslaný do jejich kanceláře či domů je jistě mile překvapí a vy se s nimi budete moci pravidelně setkávat na neformálních setkáních Club del Vino.

Pozvěte přátele
Dopřejte svým přátelům objevovat nová výborná vína a účastnit se zajímavých akcí společně s Vámi! Za každého člena, kterého doporučíte a jenž si objedná předplatné na minimálně 3 měsíce, od nás obdržíte lahodné dárkové balení vína Casas del Bosque Reserva Pinot Noir v hodnotě 355 Kč. Doporučení našich členů si velmi vážíme!

Club del Vino na Facebooku
Připojte se k nám na Facebooku a získejte s předstihem informace o výběru měsíce, fotografie z akcí, zprávy o novinkách a podělte se s ostatními o vaše názory a zkušenosti s Club del Vino.