Reference

„Díky Club del Vino jsem si prohloubil teoretické i praktické znalosti kvalitních červených vín ze španělsky mluvících oblasti, což byla koneckonců moje motivace ke vstupu. Nejvíce na Club del Vino oceňuji tu téměř až rodinnou atmosféru a individuální přístup.“
Karel Hejtmánek, Praha

„Club del Vino je skvělý produkt, vynikající pro firmy jako dárek klientům, což jsem si sám ověřil při darování půlročního členství pro své významné partnery a zaměstnance. Dodávaná vína jsou určena výlučně pro gastro, tedy nejsou normálně na trhu a z toho plyne určitá exkluzivita.“
Pavel Musil, Říčany u Prahy

„Jsem velice spokojen s výběrem vín a líbí se mi, že společně s vynikajícími víny dostanu detailní informaci o jeho původu, charakteristice, atd. Nedávno jsem u Vás v showroomu Nestar zakoupil argentinský striploin steak a byl excelentní – nic takového jsem v Makru nebo jinde ještě nesehnal. Jednoznačně nejlepší steak mimo území Chile a Argentiny.“
Tomáš Baštinec, Brno

„Při vstupu do CdV jsme kromě skvělých vín s manželem očekávali běžné aktivity, jenž jsme již znali z podobných akcí, kterých jsme se v minulosti mnohokrát účastnili. O to více jsme byli mile překvapeni jak profesionalitou organizací  ochutnávek a degustačních večeří, tak i přátelskou neformální atmosférou a hlavně intimností pořádaných akcí. Naše členství v CdV máme jednoznačně spojeno se skvělými víny a s příjemnými akcemi mezi příjemnými lidmi.“
Martina Scheuchová, Praha

„Na členství v klubu nejvíce oceňuji doprovodné společenské akce. A nemusí se jednat jen o degustace vín. Argentinská večeře s dokonalou hudební kulisou a nádherným výhledem byla asi dosud vrcholem zážitků v CdV. Co jsem členem klubu, jsem ve výběru vín mnohem vybíravější a náročnější.
Josef Chvojka, Praha

„Nikdy dříve jsme nebyli členy vinného klubu a členství v Club del vino si skvěle užívám. Každý měsíc se doma těšíme na svou zásilku skvělých premiových vín. Veškerá komunikace a degustační poznámky jsou v angličtině, tak jsme rádi, že klub myslí i na nás expaty. Členství v Club del Vino mohu vřele doporučit.“
Zinta Pastore a Ian Hill, Průhonice

„V únoru 2011 jsme vstoupili do Club del Vino a objednali jsme si příslušný klubový program. Již dříve jsme odebírali z několika vinoték víno, takže jsme měli jakousi představu a naše očekávání byla celkem neutrální až mírně skeptická. Poté však začali přicházet v pravidelných intervalech dodávky vína a naše skepse přecházela v příjemné překvapení a spokojenost. Výběry vín jsou velice dobré a hlavně člověk nachází stále nové chutě od vinařů, ke kterým by jen těžko hledal cestu. Není špatné si občas nechat od někoho doporučit nebo poradit.
Vladimír Rolenec, Praha