Nákupní podmínky

Věkové omezení

Nakupovat alkohol může pouze osoba starší 18 let. Rovněž tak osoba přejímající zásilku s obsahem alkoholických nápojů na místě dodání. Ta musí stvrdit přejímku svým podpisem na příslušném formuláři.

Dodání zásilek Club del Vino

Zásilky Club del Vino se odbavují mezi 25. a 30. dnem v měsíci. Prosím ujistěte se, že vaše platba bude připsána na náš účet do 15. dne v měsíci. Při opoždění platby vám zašleme upomínku a vína vám budou zaslána po obdržení platby. To se netýká platby v hotovosti při převzetí zboží za poplatek 40 Kč.

Bez závazků
Členství v Club del Vino je nezávazné a nepřináší vám žádné povinnosti. Můžete ho kdykoliv přerušit či zrušit. Můžete nám své přání zatelefonovat nebo vyrozumět nás emailem vždy do 10. dne v měsíci. Našim cílem však je, aby vaše spokojenost v Club del Vino byla co největší.

100% záruka spokojenosti

Club del Vino vám zaručuje stoprocentní spokojenost s vaším nákupem. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem. Pokud se výjimečně stane, že nebudete plně spokojeni, můžete zboží do 14 dnů vyměnit nebo vrátit. Peníze vám zašleme zpět na účet do 14 dní po vrácení lahví do našich prostor.

Platební podmínky

Jednotlivé zásilky či zvýhodněné předplatné členství na více měsíců můžete hradit kreditní kartou či bankovním převodem na účet č.: 176734470 / 0300 , kdy variabilním symbolem je číslo vašeho členství. Platba na našem účtu musí být vždy připsána nejpozději do 15. dne v měsíci. Členství lze hradit též v hotovosti při převzetí zásilky s dodatečným poplatkem 40 Kč.

Elektronickou objednávkou členství Club del Vino potvrzujete, že jste srozuměni s výše uvedenými nákupními podmínkami a souhlasíte s nimi.