Vážení milovníci kvalitních vín a neobyčejných gurmánských zážitků!

Club del Vino byl založen v lednu 2010 společností Nestar International s.r.o. působící v oblasti dovozu a distribuce vín, delikates a čerstvého argentinského hovězího masa již od roku 2001.

Naším cílem je pohodlným způsobem poskytovat svým členům profesionálně vybraná a vysoce kvalitní vína s vynikající hodnotou. Díky Club del Vino můžete nejen objevovat a vychutnávat ta nejlepší vína s garancí 100% kvality, ale také se vzdělávat, seznamovat a bavit na zajímavých akcích. Naše programy vín jsou šité na míru jak zkušenějším milovníkům vín, tak i těm, kteří je teprve začínají objevovat. Výběr vín na každý měsíc je pečlivě degustován a konzultován s degustační komisí CLUB DEL VINO. Vína osobně vybíráme a navštěvujeme většinu spolupracujících vinařství.

Zakládáme si na individuálním přístupu a každého našeho člena si velmi vážíme!

Petra Ruberto
ŘEDITELKA CLUB DEL VINO