Výhody členů

member_benefits

Vzdělávání: Degustační poznámky, informace o složení každého vína a doporučená snoubení vín s pokrmy vám umožní si vína maximálně vychutnat a v oblasti vín se dále vzdělávat.

Zábava: Club del Vino pořádá pro členy pravidelné společenské akce, degustace a kurzy.

Úspora: Sleva 20% na opakované objednávky vín a 10% na špičkové čerstvé argentinské hovězí maso a další delikatesy z www.pampasmarket.cz

Dárek pro Vás: Vína v hodnotě 1.200 Kč dle Vašeho výběru jako poděkování za každých 12 dodávek Club del víno v rámci Vašeho členství.

Garance: Spokojenost našich klientů je naší nejvyšší prioritou. Nabízíme 100% záruku spokojenosti na všechna vína a libovolně dlouhou délku členství.

Členství jako dárek: Členství v Club del Vino můžete předplatit pro své přátele či obchodní partnery anebo jim poslat samostatnou zásilku šesti vín jako originální dárek s osobním věnováním.