Časté dotazy

Co všechno je součástí zásilky Club del Vino?
Každý měsíc či ob měsíc Vám zašleme domů či do Vaší kanceláře karton Club del Vino o šesti lahvích, degustačními poznámkami a informacemi o vínech. Všechna vína jsou prémiová ze špičkových vinařství z nového světa nebo Španělska doporučená našimi sommeliéry.

Jaká je celková cena členství?
Cena vybraného programu zahrnujte vína a jejich dopravu na Vámi uvedenou adresu, degustační poznámky, informace o vínech a pozvánky na akci a degustace. Hradíte pouze příplatek 50 Kč v případě platby zásilky v hotovosti.

Je zde nějaká minimální doba členství?
Můžete si objednat první jednorázovou zásilku na zkoušku a po té si členství předplatit až s 10% slevou na 3,6,9 nebo 12 měsíců.

Jaké jsou možnosti platby zásilek Club del Vino?
Členství můžete hradit kontinuálně každý měsíc či ob měsíc dle vybrané frekvence zásilek nebo si ho lze předplatit výhodně až s 10% slevou na 3,6,9 nebo 12 měsíců. Platbu můžete provádět kreditní kartou, bankovním převodem na účet č. 176734470 / 0300 nebo v hotovosti při převzetí zásilky s dodatečným poplatkem 50 Kč.

Kdy mi zašlete první karton vín Club del Vino?
Objednávky zaplacené do 15. dne v měsíci měsíce jsou vypraveny nejpozději do 25. – 30. dne příslušného měsíce. Objednávky obdržené a zaplacené po 15. dni v měsici vypravíme dle dohody. Termín platby 15. dne v měsíci neplatí pro zásilky hrazené v hotovosti za poplatek 50 Kč.

V jakém balení víno obdržím?
Vybraná vína jsou doručena v elegantním černo-bílém kartonu s designem Club del Vino, ze kterého není patrný obsah.

Musí být někdo přítomen při převzetí kartonu?
Ano, zásilku může převzít dospělá osoba starší 18 let. Termín dodání s Vámi bude vždy individuálně sjednán telefonicky či emailem.

Mohu objednat doručení také na jinou adresu?
Ano. Před každou zavážkou Vás kontaktujeme a tak můžete adresu doručení v případě zájmu změnit.

Je možné zásilku objednat jako dárek? Co obsahuje?
Zásilku Club del Vino je možné doručit v dárkovém balení za poplatek 50 Kč. Karton obsahuje kartičku s osobním věnováním, osobní dopis s představením vín v zásilce, vína a degustační poznámky. Pokud není domluveno jinak, dárek bude odeslán na Vámi určenou adresu vzápětí po obdržení platby.

Jak mohu přerušit členství z důvodu služební cesty či dovolené?
Dejte nám prosím vědět vždy do 10. dne v měsíci a my se postaráme o dočasné přerušení členství. Nezapomeňte uvést číslo své členské karty, jméno a adresu. Pokud zakázku nezrušíte do tohoto termínu, je nutné ji uhradit.

Jak mohu své členství zrušit?
Pošlete nám email, kde prosím uveďte Vaše jméno, adresu a datum, od kdy chcete členství zrušit.

Jak mohu změnit doručovací adresu?
Pošlete nám emailem své jméno, starou a novou adresu. Rovněž prosím uveďte, od kdy je změna aktuální.

Pokud máte nějakou další otázku, prosím kontaktujte nás na tel. č. +420 222 210 648 nebo na members@clubdelvino.cz