Club del Vino

Club del Vino je privátní klub, který nabízí svým členům potěšení ze špičkových vín od předních vinařů.

Pravidelně obdržíte v pohodlí vašeho domova či kanceláře šest lahví vybraných vín z nového světa a Španělska včetně degustačních poznámek a údajů o složení a původu vína.

Každý měsíc či dva tak můžete objevovat a vychutnávat si nová vína, poznávat jejich čichové a chuťové vlastnosti, naučit se rozeznávat charakter mnoha odrůd a vyzkoušet doporučené atraktivní kombinace vín s jídlem.

Členy Club del Vino zveme pravidelně na zajímavé společenské akce a degustace. Nabízíme 20% slevu na opakované objednávky vín a 10% slevu na čerstvé argentinské hovězí maso a další delikatesy z www.nestar.cz. Členská karta umožňuje získání slev a bonusů v mnoha oblíbených restauracích. Jako poděkování za každých v dvanáct dodávek vrámci členství Club del Vino se můžete těšit na soukromou ochutnávku vín až pro 15 přátel či obchodních partnerů zdarma.

Vyberte si program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a začněte si užívat špičkových vín doručených pohodlně až k vám!

join_this